PPTR0040AP5VN-R111
Hua Hua
Tau Wae: PPTR0040AP5VN-R111
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPTR0040AP5VN-R111.pdf2.PPTR0040AP5VN-R111.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 29 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 29 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPTR0040AP5VN-R111
Tau Wae PPTR0040AP5VN-R111 Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
He Rahinga Kei te wātea 29 pcs Pepa Raraunga 1.PPTR0040AP5VN-R111.pdf2.PPTR0040AP5VN-R111.pdf
Tuhinga o mua 6 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa PPTR
Pato Muri Absolute Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog, RS-485 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 40 PSI (275.79 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tumau Teitei 120 PSI (827.37 kPa)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 40 PSI (275.79 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Te tika ±0.24%