PPT2-0100GWW2VE
Hua Hua
Tau Wae: PPT2-0100GWW2VE
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG
Ngā Rauemi: 1.PPT2-0100GWW2VE.pdf2.PPT2-0100GWW2VE.pdf3.PPT2-0100GWW2VE.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Waehere Stock 59 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 59 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT2-0100GWW2VE
Tau Wae PPT2-0100GWW2VE Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
Tuhinga o mua 6 V ~ 34 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa PPT2
RoHS Tūnga RoHS Compliant Pato Muri Gauge
Kāhua Port Barbed Tauranga Tauranga Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual
Paa / Case Module Cube Momo putanga Analog, RS-232
Whakaputa 0 V ~ 5 V Tae Mahi -55°C ~ 110°C
Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa) Tumau Teitei 600 PSI (4136.85 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube Te tika ±0.075%