PPT2-0100GFF2VS
Hua Hua
Tau Wae: PPT2-0100GFF2VS
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPT2-0100GFF2VS.pdf2.PPT2-0100GFF2VS.pdf3.PPT2-0100GFF2VS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 63 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT2-0100GFF2VS
Tau Wae PPT2-0100GFF2VS Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Tuhinga o mua 6 V ~ 34 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa PPT2
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Filtered
Tauranga Tauranga Filter, Dual Paa / Case Module Cube
Momo putanga Analog, RS-232 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 300 PSI (2068.43 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Filter, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Te tika ±0.0375%