PPT0100GFX2VA
Hua Hua
Tau Wae: PPT0100GFX2VA
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPT0100GFX2VA.pdf2.PPT0100GFX2VA.pdf3.PPT0100GFX2VA.pdf4.PPT0100GFX2VA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 77 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT0100GFX2VA
Tau Wae PPT0100GFX2VA Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Tuhinga o mua 5.5 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Filtered, Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter Paa / Case Module Cube
Momo putanga Analog, RS-232 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 300 PSI (2068.43 kPa)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Te tika ±0.05%