PPT0100GFF5VA
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPT0100GFF5VA
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPT0100GFF5VA.pdf2.PPT0100GFF5VA.pdf3.PPT0100GFF5VA.pdf4.PPT0100GFF5VA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 93 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT0100GFF5VA
Tau Wae PPT0100GFF5VA Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Tuhinga o mua 5.5 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Filtered
Tauranga Tauranga Filter, Dual Paa / Case Module Cube
Momo putanga Analog, RS-485 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 300 PSI (2068.43 kPa)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Filter, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Te tika ±0.05%