PPT0010DXF2VB
Hua Hua
Tau Wae: PPT0010DXF2VB
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPT0010DXF2VB.pdf2.PPT0010DXF2VB.pdf3.PPT0010DXF2VB.pdf4.PPT0010DXF2VB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 91 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 91 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT0010DXF2VB
Tau Wae PPT0010DXF2VB Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Tuhinga o mua 5.5 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Differential Kāhua Port Filtered, Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter Paa / Case Module Cube
Momo putanga Analog, RS-232 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi ±10 PSI (±68.95 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei ±30 PSI (±206.84 kPa)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor ±10 PSI (±68.95 kPa) Differential Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Te tika ±0.05%