PPT0010DFR5VB
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPT0010DFR5VB
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPT0010DFR5VB.pdf2.PPT0010DFR5VB.pdf3.PPT0010DFR5VB.pdf4.PPT0010DFR5VB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 76 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPT0010DFR5VB
Tau Wae PPT0010DFR5VB Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Tuhinga o mua 5.5 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Differential Kāhua Port Barbed, Filtered
Tauranga Tauranga Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Paa / Case Module Cube
Momo putanga Analog, RS-485 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi ±10 PSI (±68.95 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei ±30 PSI (±206.84 kPa)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor ±10 PSI (±68.95 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Te tika ±0.05%