AHE10X10X4
HoffmannHoffmann
AHE10X10X4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHE10X10X4
Kaihanga / Waitohu: Hoffmann
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 10"L X 10"W
Ngā Rauemi: AHE10X10X4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHE10X10X4
Tau Wae AHE10X10X4 Kaihanga Hoffmann
He Rahinga Kei te wātea 2591 pcs Pepa Raraunga AHE10X10X4.pdf
Taumaha 7 lbs (3.2kg) Te matotoru -
Rahi / Rahi 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa - Ratonga IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
Ētahi Ingoa 1441-1288 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 4.016" (102.00mm) Ngā āhuatanga Wall Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 100 in² (645 cm²)