ST40X-24S-CV
HiroseHirose
ST40X-24S-CV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST40X-24S-CV
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS SOLDER
Ngā Rauemi: ST40X-24S-CV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST40X-24S-CV
Tau Wae ST40X-24S-CV Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4031 pcs Pepa Raraunga ST40X-24S-CV.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire -
Raupapa ST Mokowā Haupae -
Pana 0.020" (0.50mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa *ST40X-24S-CV
H1950
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Shielded Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold Momo Hoapā Non-Gender Specific
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug Tae Black
Taea Whakamutunga Solder
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ST40X-18S-CVR(80)
ST40X-18S-CVR(80)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS SOLDER CBL MNT
I roto i te taonga: 5284 pcs
Tikiake: ST40X-18S-CVR(80).pdf
RFQ
ST40X-24S-CV1(02)
ST40X-24S-CV1(02)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS SOLDER
I roto i te taonga: 5323 pcs
Tikiake: ST40X-24S-CV1(02).pdf
RFQ
ST40X-24S-CV1(30)
ST40X-24S-CV1(30)
Tikiake: ST40X-24S-CV1(30).pdf
ST40X-18S-CV1(30)
ST40X-18S-CV1(30)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS SOLDER
Tikiake: ST40X-18S-CV1(30).pdf
ST40X-24S-CV1(80)
ST40X-24S-CV1(80)
Tikiake: ST40X-24S-CV1(80).pdf
ST40X-18S-CV1
ST40X-18S-CV1
Tikiake: ST40X-18S-CV1.pdf
ST40X-24S-CV(30)
ST40X-24S-CV(30)
Tikiake: ST40X-24S-CV(30).pdf
ST40X-18S-CVR(30)
ST40X-18S-CVR(30)
Tikiake: ST40X-18S-CVR(30).pdf
ST40X-18S-CV(81)
ST40X-18S-CV(81)
Tikiake: ST40X-18S-CV(81).pdf
ST40X-24S-CV(81)
ST40X-24S-CV(81)
Tikiake: ST40X-24S-CV(81).pdf
ST40X-24S-CV(80)
ST40X-24S-CV(80)
Tikiake: ST40X-24S-CV(80).pdf
ST40X-18S-CV(80)
ST40X-18S-CV(80)
Tikiake: ST40X-18S-CV(80).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel