ST40-10S-CVR(30)
HiroseHirose
ST40-10S-CVR(30) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST40-10S-CVR(30)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Ngā Rauemi: ST40-10S-CVR(30).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST40-10S-CVR(30)
Tau Wae ST40-10S-CVR(30) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74989 pcs Pepa Raraunga ST40-10S-CVR(30).pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 28-30 AWG
Raupapa ST Mokowā Haupae -
Pana 0.020" (0.50mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa H125278
ST40-10S-CVR(30)-ND
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 28-30 AWG