RM24WTP-31P(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM24WTP-31P(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM24WTP-31P(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 31POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: RM24WTP-31P(71).pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM24WTP-31P(71)
Tau Wae RM24WTP-31P(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 31POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3844 pcs Pepa Raraunga RM24WTP-31P(71).pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Chrome or Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa RM-W
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 109-1492-8-71
H124424
RM24WTP-31P(71)-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RM24WTP-31P(71) Kua whakaratohia te Taimana Nui 24
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 31POS INLINE PIN Whakatauranga onamata 5A