RM24TP-31S(71)
HiroseHirose
RM24TP-31S(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM24TP-31S(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: RM24TP-31S(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM24TP-31S(71)
Tau Wae RM24TP-31S(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4882 pcs Pepa Raraunga RM24TP-31S(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga -
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24 Rauemi Hee -
Kua oti te Rei - Raupapa RM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124421
RM24TP-31S(71)-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Silver Whakatauranga onamata 5A