RM15WTP-12S
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM15WTP-12S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM15WTP-12S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 12POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: RM15WTP-12S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM15WTP-12S
Tau Wae RM15WTP-12S Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 12POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5550 pcs Pepa Raraunga RM15WTP-12S.pdf
Putanga - Kua tohua 350VAC, 490VDC Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa RM-W
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa *RM15WTP-12S
HR1100
RM15WTP-12S-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RM15WTP-12S Kua whakaratohia te Taimana Nui 15
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Whakaahuatanga CONN PLUG 12POS CABLE SKT Whakatauranga onamata 5A