RM-15TPD-10P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM-15TPD-10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM-15TPD-10P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua PLUG W/PIN INSERT (10 CONTACT)
Ngā Rauemi: RM-15TPD-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM-15TPD-10P
Tau Wae RM-15TPD-10P Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
He Rahinga Kei te wātea 5053 pcs Pepa Raraunga RM-15TPD-10P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass and Zinc, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa RM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa *RM-15TPD-10P
HR106
RM15TPD-10P
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RM-15TPD-10P Kua whakaratohia te Taimana Nui 15
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
Whakaahuatanga PLUG W/PIN INSERT (10 CONTACT) Whakatauranga onamata 5A