QR/P18-PC4S
HiroseHirose
QR/P18-PC4S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QR/P18-PC4S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HOLDER 28POS PLUG PANEL MNT
Ngā Rauemi: QR/P18-PC4S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QR/P18-PC4S
Tau Wae QR/P18-PC4S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HOLDER 28POS PLUG PANEL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62084 pcs Pepa Raraunga QR/P18-PC4S.pdf
Ngā whakaaturanga - Raupapa QR/P18
Packaging Tray Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related QR/P18 Series Momo Accessory Connector Holder
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QR/P18A-18P-DS2
QR/P18A-18P-DS2
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 1.5MM STR GOLD
I roto i te taonga: 11008 pcs
Tikiake: QR/P18A-18P-DS2.pdf
RFQ
QR/P18-PC
QR/P18-PC
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 1.5MM 24POS