QR/P18-24PC
HiroseHirose
QR/P18-24PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QR/P18-24PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 1.5MM 24 POS
Ngā Rauemi: QR/P18-24PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QR/P18-24PC
Tau Wae QR/P18-24PC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 1.5MM 24 POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42946 pcs Pepa Raraunga QR/P18-24PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga IDC
Raupapa QR/P18 Pana 0.059" (1.50mm)
Packaging Tray Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi - Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 24 Tau o nga Tīwae -
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 1A Tahora Whakapā, Tikanga -