QM40-26PA-EP(50)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QM40-26PA-EP(50)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QM40-26PA-EP(50)
Tau Wae QM40-26PA-EP(50) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5160 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 100VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa QM Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.070" (1.78mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 226-0080-9-50
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.571" (14.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Shielded
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.070" (1.78mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Outer Shroud Contact
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.079" (2.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -