PQ50S-48S
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PQ50S-48S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT
Ngā Rauemi: 1.PQ50S-48S.pdf2.PQ50S-48S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PQ50S-48S
Tau Wae PQ50S-48S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16081 pcs Pepa Raraunga 1.PQ50S-48S.pdf2.PQ50S-48S.pdf
Raupapa PQ50 Mokowā Haupae 0.152" (3.85mm)
Pana 0.148" (3.75mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 236-2024-6-00
H124316
PQ50S-48S-ND
Tau o nga Rarangi 6
Tau o nga Tauranga 48 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 48 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.148" (3.75mm) Momo Hoapā Female Socket