PC-1600-212
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC-1600-212
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONTACT CRIMP MALE
Ngā Rauemi: PC-1600-212.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC-1600-212
Tau Wae PC-1600-212 Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 561820 pcs Pepa Raraunga PC-1600-212.pdf
Waea Wire 24-28 AWG Momo -
Raupapa Sumicon 1600 Pin ranei Poutoko Pin
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 216-0364-9-00
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaoti Whakamutunga Crimp Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PC-1608(10)
PC-1608(10)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 8POS MALE
I roto i te taonga: 4847 pcs
Tikiake:
RFQ
PC-1600-212(09)
PC-1600-212(09)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONTACT CRIMP MALE
I roto i te taonga: 552044 pcs
Tikiake: PC-1600-212(09).pdf
RFQ
Tikiake: PC-1600-211.pdf
Tikiake: PC-1608.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 12POS MALE
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONTACT CRIMP MALE 24-28 AWG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 16POS MALE