MDF7P-26DP-2.54DSA
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7P-26DP-2.54DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7P-26DP-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7P-26DP-2.54DSA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7P-26DP-2.54DSA
Tau Wae MDF7P-26DP-2.54DSA Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37536 pcs Pepa Raraunga MDF7P-26DP-2.54DSA.pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 547-0263-4-00 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga MDF7P-26DP-2.54DSA
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.492" (12.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.100" (2.54mm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 8µin (0.20µm)
Momo Hononga Header Tautuhinga Moni Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7P-20DP-2.54DSA(14)
MDF7P-20DP-2.54DSA(14)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 20POS 2.54MM
I roto i te taonga: 34154 pcs
Tikiake: MDF7P-20DP-2.54DSA(14).pdf
RFQ
MDF7P-20DP-2.54DSA(55)
MDF7P-20DP-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 77744 pcs
Tikiake: MDF7P-20DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7P-24DP-2.54DSA(55)
MDF7P-24DP-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 24POS 2.54MM
Tikiake: MDF7P-24DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7P-26DP-2.54DSA(55)
MDF7P-26DP-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 26POS 2.54MM