MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7B-23P-2.54DSA(55) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 23POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7B-23P-2.54DSA(55).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Tau Wae MDF7B-23P-2.54DSA(55) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 23POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64888 pcs Pepa Raraunga MDF7B-23P-2.54DSA(55).pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga 250V
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.118" (3.00mm) Ētahi Ingoa 547-0066-3-55
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 23 Tau o Hoapā -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho 0.867" (22.01mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 23 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakaahuatanga CONN HDR 23POS 2.54MM
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.648" (16.47mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 39µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)