MDF76A-30P-1C
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF76A-30P-1C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 30POS 1MM
Ngā Rauemi: MDF76A-30P-1C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF76A-30P-1C
Tau Wae MDF76A-30P-1C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 30POS 1MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101385 pcs Pepa Raraunga MDF76A-30P-1C.pdf
Raupapa MDF76 Mokowā Haupae -
Pana 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 547-0931-0-00 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 30 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Rectangular Housing Connector Plug Beige 0.039" (1.00mm) Momo Hoapā Non-Gendered