MDF7-4P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-4P-2.54DSA(55) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-4P-2.54DSA(55)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 4POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-4P-2.54DSA(55).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-4P-2.54DSA(55)
Tau Wae MDF7-4P-2.54DSA(55) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 4POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66696 pcs Pepa Raraunga MDF7-4P-2.54DSA(55).pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 547-0134-1-55 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga MDF7-4P-2.54DSA(55)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 4 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakaahuatanga CONN HDR 4POS 2.54MM I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.394" (10.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -