MDF7-40DP-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-40DP-2.54DSA(55) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-40DP-2.54DSA(55)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 40POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-40DP-2.54DSA(55).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-40DP-2.54DSA(55)
Tau Wae MDF7-40DP-2.54DSA(55) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 40POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4274 pcs Pepa Raraunga MDF7-40DP-2.54DSA(55).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MDF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.612" (15.54mm) Ētahi Ingoa 547-0253-0-55
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.394" (10.00mm)