MDF7-25S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-25S-2.54DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-25S-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Ngā Rauemi: MDF7-25S-2.54DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-25S-2.54DSA
Tau Wae MDF7-25S-2.54DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3978 pcs Pepa Raraunga MDF7-25S-2.54DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *MDF7-25S-2.54DSA
H2570
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-25P-2.54DS(56)
MDF7-25P-2.54DS(56)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 25POS 2.54MM
I roto i te taonga: 47618 pcs
Tikiake: MDF7-25P-2.54DS(56).pdf
RFQ
MDF7-24S-2.54DSA(69)
MDF7-24S-2.54DSA(69)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 25221 pcs
Tikiake: MDF7-24S-2.54DSA(69).pdf
RFQ
MDF7-25S-2.54DSA(37)
MDF7-25S-2.54DSA(37)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Tikiake: MDF7-25S-2.54DSA(37).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(14)
MDF7-25S-2.54DSA(14)
Tikiake: MDF7-25S-2.54DSA(14).pdf
MDF7-25P-2.54DSA(55)
MDF7-25P-2.54DSA(55)
Tikiake: MDF7-25P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(32)
MDF7-25S-2.54DSA(32)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 25POS 2.54MM TH
Tikiake: MDF7-25S-2.54DSA(32).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(35)
MDF7-25S-2.54DSA(35)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 25POS SGL STR TH TIN
Tikiake:
MDF7-25P-2.54DSA(01)
MDF7-25P-2.54DSA(01)
Tikiake: MDF7-25P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(31)
MDF7-25S-2.54DSA(31)
Tikiake: MDF7-25S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-25P-2.54DS(55)
MDF7-25P-2.54DS(55)
Tikiake: MDF7-25P-2.54DS(55).pdf
MDF7-25P-2.54DSA(37)
MDF7-25P-2.54DSA(37)
Tikiake: MDF7-25P-2.54DSA(37).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(36)
MDF7-25S-2.54DSA(36)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 25POS 2.54MM TH
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel