MDF7-23P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7-23P-2.54DSA(01) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-23P-2.54DSA(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 23POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-23P-2.54DSA(01).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-23P-2.54DSA(01)
Tau Wae MDF7-23P-2.54DSA(01) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 23POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35036 pcs Pepa Raraunga MDF7-23P-2.54DSA(01).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MDF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.612" (15.54mm) Ētahi Ingoa 547-0158-0-01
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 23 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.394" (10.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-24D-2.54DSA(39)
MDF7-24D-2.54DSA(39)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 24POS DOUBLE GOLD
I roto i te taonga: 5782 pcs
Tikiake: MDF7-24D-2.54DSA(39).pdf
RFQ
MDF7-23P-2.54DS(56)
MDF7-23P-2.54DS(56)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 23POS 2.54MM
I roto i te taonga: 46190 pcs
Tikiake: MDF7-23P-2.54DS(56).pdf
RFQ
MDF7-23P-2.54DSA(55)
MDF7-23P-2.54DSA(55)