MDF7-19S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-19S-2.54DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-19S-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 19POS SINGLE TIN
Ngā Rauemi: MDF7-19S-2.54DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-19S-2.54DSA
Tau Wae MDF7-19S-2.54DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 19POS SINGLE TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4668 pcs Pepa Raraunga MDF7-19S-2.54DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *MDF7-19S-2.54DSA
H2564
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-19P-2.54DSA(55)
MDF7-19P-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 19POS 2.54MM
I roto i te taonga: 90125 pcs
Tikiake: MDF7-19P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-19P-2.54DS(56)
MDF7-19P-2.54DS(56)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
I roto i te taonga: 55455 pcs
Tikiake: MDF7-19P-2.54DS(56).pdf
RFQ
MDF7-19S-2.54DSA(56)
MDF7-19S-2.54DSA(56)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 19POS SINGLE TIN
Tikiake: MDF7-19S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-19S-2.54DSA(55)
MDF7-19S-2.54DSA(55)
Tikiake: MDF7-19S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-20D-2.54DSA
MDF7-20D-2.54DSA
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 20POS DOUBLE GOLD