MDF7-12DP-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-12DP-2.54DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-12DP-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 12POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-12DP-2.54DSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-12DP-2.54DSA
Tau Wae MDF7-12DP-2.54DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 12POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82986 pcs Pepa Raraunga MDF7-12DP-2.54DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MDF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.612" (15.54mm) Ētahi Ingoa 547-0034-7-00
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.394" (10.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -