MDF6-6DS-3.5C
HiroseHirose
MDF6-6DS-3.5C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF6-6DS-3.5C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 6POS 3.5MM CRIMP
Ngā Rauemi: MDF6-6DS-3.5C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF6-6DS-3.5C
Tau Wae MDF6-6DS-3.5C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN SOCKET 6POS 3.5MM CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 423261 pcs Pepa Raraunga MDF6-6DS-3.5C.pdf
Raupapa MDF6 Mokowā Haupae 0.197" (5.00mm)
Pana 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H124180
MDF6-6DS-3.5C-ND
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 6 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.138" (3.50mm) Momo Hoapā Female Socket