MDF6-4DP-3.5DS(06)
HiroseHirose
MDF6-4DP-3.5DS(06) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF6-4DP-3.5DS(06)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 4POS 3.5MM
Ngā Rauemi: MDF6-4DP-3.5DS(06).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF6-4DP-3.5DS(06)
Tau Wae MDF6-4DP-3.5DS(06) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 4POS 3.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74518 pcs Pepa Raraunga MDF6-4DP-3.5DS(06).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa MDF6 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.197" (5.00mm)
Pitch - Mating 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 547-0270-0-06
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.445" (11.30mm)
Tae Whakanoho White Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.138" (3.50mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.138" (3.50mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.220" (5.59mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Copper
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF6-4DP-3.5DSA(06)
MDF6-4DP-3.5DSA(06)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 4POS 3.5MM DIP