MDF6-18DP-3.5DSA(05)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF6-18DP-3.5DSA(05) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF6-18DP-3.5DSA(05)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 18POS 3.5MM
Ngā Rauemi: MDF6-18DP-3.5DSA(05).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF6-18DP-3.5DSA(05)
Tau Wae MDF6-18DP-3.5DSA(05) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 18POS 3.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52136 pcs Pepa Raraunga MDF6-18DP-3.5DSA(05).pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.138" (3.50mm) Raupapa MDF6
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 547-0090-8-05 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga MDF6-18DP-3.5DSA(05)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 18 Positions Header Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
Whakaahuatanga CONN HDR 18POS 3.5MM I teie nei - Max / Whakapā Latch Holder
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.220" (5.59mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.197" (5.00mm)