MDF6-10DP-3.5DSA(06)
HiroseHirose
MDF6-10DP-3.5DSA(06) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF6-10DP-3.5DSA(06)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 10POS 3.5MM
Ngā Rauemi: MDF6-10DP-3.5DSA(06).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF6-10DP-3.5DSA(06)
Tau Wae MDF6-10DP-3.5DSA(06) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 10POS 3.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4993 pcs Pepa Raraunga MDF6-10DP-3.5DSA(06).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa MDF6 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.197" (5.00mm)
Pitch - Mating 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 547-0086-0-06
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.512" (13.00mm) Tae Whakanoho White
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.138" (3.50mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.138" (3.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.220" (5.59mm)