MDF51-2S-12C
HiroseHirose
MDF51-2S-12C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF51-2S-12C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua MDF51 RECPT 2POS T/H
Ngā Rauemi: MDF51-2S-12C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF51-2S-12C
Tau Wae MDF51-2S-12C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga MDF51 RECPT 2POS T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266112 pcs Pepa Raraunga MDF51-2S-12C.pdf
Raupapa MDF51 Mokowā Haupae -
Pana 0.472" (12.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa Q4984372A Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.472" (12.00mm) Momo Hoapā Female Socket