MDF-9P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF-9P-2.54DSA(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 9POS SINGLE TIN
Ngā Rauemi: MDF-9P-2.54DSA(01).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF-9P-2.54DSA(01)
Tau Wae MDF-9P-2.54DSA(01) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 9POS SINGLE TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65693 pcs Pepa Raraunga MDF-9P-2.54DSA(01).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MDF7 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk