MA35-26P-2DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA35-26P-2DS(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR 26POS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA35-26P-2DS(71)
Tau Wae MA35-26P-2DS(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONNECTOR 26POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4689 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MA35 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 588-0379-4-71
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.157" (4.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.102" (2.60mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.138" (3.50mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 118.1µin (3.00µm)