LF10WBPD-12P(35)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF10WBPD-12P(35)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF10WBPD-12P(35)
Tau Wae LF10WBPD-12P(35) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5224 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa 136-0018-4-35
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LF10WBPD-12P(31)
LF10WBPD-12P(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5350 pcs
Tikiake: LF10WBPD-12P(31).pdf
RFQ
LF10WBPD-12S(31)
LF10WBPD-12S(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 4386 pcs
Tikiake: LF10WBPD-12S(31).pdf
RFQ
LF10WBPD-12P(06)
LF10WBPD-12P(06)
Tikiake:
LF10WBPD-12P(34)
LF10WBPD-12P(34)
Tikiake:
LF10WBPD-12P
LF10WBPD-12P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Tikiake: LF10WBPD-12P.pdf
LF10WBPD-12P(08)
LF10WBPD-12P(08)
LF10WBPD-4P
LF10WBPD-4P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Tikiake: LF10WBPD-4P.pdf
LF10WBPD-4P(31)
LF10WBPD-4P(31)
Tikiake: LF10WBPD-4P(31).pdf
LF10WBPD-12S(08)
LF10WBPD-12S(08)
LF10WBPD-12S
LF10WBPD-12S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Tikiake: LF10WBPD-12S.pdf
LF10WBPD-12S(34)
LF10WBPD-12S(34)
LF10WBP-4S-B(31)
LF10WBP-4S-B(31)
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel