JRC16BP-10P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JRC16BP-10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JRC16BP-10P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10 POS PIN SILVER
Ngā Rauemi: JRC16BP-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JRC16BP-10P
Tau Wae JRC16BP-10P Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 10 POS PIN SILVER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4372 pcs Pepa Raraunga JRC16BP-10P.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC, 350VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JR
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa *JRC16BP-10P
HR140
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga JRC16BP-10P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 10 POS PIN SILVER Whakatauranga onamata 5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea Keyed
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JRC16BP-14P
JRC16BP-14P
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 14 POS PIN SILVER
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake: JRC16BP-14P.pdf
RFQ
JRC16BP-10P(71)
JRC16BP-10P(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER