JR25WR-24PC(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JR25WR-24PC(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25WR-24PC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT WATERPROOF 24POS MALE
Ngā Rauemi: JR25WR-24PC(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25WR-24PC(71)
Tau Wae JR25WR-24PC(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN RCPT WATERPROOF 24POS MALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5388 pcs Pepa Raraunga JR25WR-24PC(71).pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei -
Raupapa JR-W RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa - Ētahi Ingoa *JR25WR-24PC(71)
HR1412
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga JR25WR-24PC(71) Kua whakaratohia te Taimana Nui 25
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Receptacle Housing Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR25WR-24P(72)
JR25WR-24P(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4492 pcs
Tikiake: JR25WR-24P(72).pdf
RFQ
JR25WR-24S(71)
JR25WR-24S(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6417 pcs
Tikiake: JR25WR-24S(71).pdf
RFQ
JR25WR-24P(71)
JR25WR-24P(71)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN RCPT WATERPROOF 24POS MALE
Tikiake: JR25WR-24P(71).pdf
JR25WR-24S(32)
JR25WR-24S(32)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: JR25WR-24S(32).pdf
JR25WR-24SC
JR25WR-24SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT WATERPROOF 24POS FMALE
Tikiake: JR25WR-24SC.pdf
JR25WR-24S
JR25WR-24S
Tikiake: JR25WR-24S.pdf
JR25WR-24P(31)
JR25WR-24P(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: JR25WR-24P(31).pdf
JR25WR-24PC
JR25WR-24PC
Tikiake: JR25WR-24PC.pdf
JR25WR-24S(76)
JR25WR-24S(76)
Tikiake:
JR25WR-16S(71)
JR25WR-16S(71)
Whakaahuatanga: CONN RCPT WATERPROOF 16POS FMALE
Tikiake: JR25WR-16S(71).pdf
JR25WR-24P
JR25WR-24P
Tikiake: JR25WR-24P.pdf
JR25WR-24S(31)
JR25WR-24S(31)
Tikiake: JR25WR-24S(31).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel