JR25WP-16S
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25WP-16S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR25WP-16S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25WP-16S
Tau Wae JR25WP-16S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4958 pcs Pepa Raraunga JR25WP-16S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru - Rauemi Hee -
Kua oti te Rei - Raupapa JR-W
Packaging - Ētahi Ingoa *JR25WP-16S
HR921
Whakatakotoranga - Tae Mahi -
Tau o nga Tauranga - Momo Tae -
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector Whakatauranga onamata -
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae - Momo Hononga -
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR25WCCA-18(71)
JR25WCCA-18(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF JR25 18MM
I roto i te taonga: 10510 pcs
Tikiake: JR25WCCA-18(71).pdf
RFQ
JR25WP-16S(31)
JR25WP-16S(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 4313 pcs
Tikiake: JR25WP-16S(31).pdf
RFQ
JR25WCCA-8(71)
JR25WCCA-8(71)
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF JR25 8MM