JR25WCC-18(71)
HiroseHirose
JR25WCC-18(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25WCC-18(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 25 M28 BLACK
Ngā Rauemi: JR25WCC-18(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25WCC-18(71)
Tau Wae JR25WCC-18(71) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 6278 pcs Pepa Raraunga JR25WCC-18(71).pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M28x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 25
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa *JR25WCC-18(71)
HR1375
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - O waho 1.220" (30.99mm) Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M28x0.75 25
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.709" (18.00mm)
Waea Kawe 180°
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR25WCC-8(72)
JR25WCC-8(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN CABLE CLAMP SZ 25 M28 BLACK
I roto i te taonga: 4191 pcs
Tikiake: JR25WCC-8(72).pdf
RFQ
JR25WCC-16(31)
JR25WCC-16(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5204 pcs
Tikiake: JR25WCC-16(31).pdf
RFQ
JR25WCC-18(72)
JR25WCC-18(72)
Tikiake: JR25WCC-18(72).pdf
JR25WCCA-10(71)
JR25WCCA-10(71)
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF JR25 10MM