JR25WCC-10(72)
HiroseHirose
JR25WCC-10(72) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR25WCC-10(72)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 25 M28 BLACK
Ngā Rauemi: 1.JR25WCC-10(72).pdf2.JR25WCC-10(72).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR25WCC-10(72)
Tau Wae JR25WCC-10(72) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 5764 pcs Pepa Raraunga 1.JR25WCC-10(72).pdf2.JR25WCC-10(72).pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M28x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 25
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa 114-2064-5-72
H126267
JR25WCC-10(72)-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - O waho 1.220" (30.99mm) Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M28x0.75 25
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.394" (10.00mm)