JR21WR-16SC(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JR21WR-16SC(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21WR-16SC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT WATERPROOF 16POS FMALE
Ngā Rauemi: JR21WR-16SC(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21WR-16SC(71)
Tau Wae JR21WR-16SC(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN RCPT WATERPROOF 16POS FMALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5212 pcs Pepa Raraunga JR21WR-16SC(71).pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei -
Raupapa JR-W RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa - Ētahi Ingoa *JR21WR-16SC(71)
HR1415
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga JR21WR-16SC(71) Kua whakaratohia te Taimana Nui 21
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT I teie nei - Max / Whakapā Threaded