JR13WCC-10(72)
HiroseHirose
JR13WCC-10(72) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR13WCC-10(72)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 13 M16 BLACK
Ngā Rauemi: JR13WCC-10(72).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR13WCC-10(72)
Tau Wae JR13WCC-10(72) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 10611 pcs Pepa Raraunga JR13WCC-10(72).pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M16x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 13
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa H124099
JR13WCC-10(72)-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - O waho 0.787" (20.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M16x0.75 13
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.394" (10.00mm)
Waea Kawe 180°
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR13WCC-4(71)
JR13WCC-4(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN CABLE CLAMP SZ 13 M16 BLACK
I roto i te taonga: 9837 pcs
Tikiake: JR13WCC-4(71).pdf
RFQ
JR13WCC-10(71)
JR13WCC-10(71)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 10836 pcs
Tikiake: JR13WCC-10(71).pdf
RFQ
JR13WCC-10-A(31)
JR13WCC-10-A(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake:
JR13WCC-10
JR13WCC-10
Tikiake: JR13WCC-10.pdf
JR13WCC-4(72)
JR13WCC-4(72)
Tikiake: JR13WCC-4(72).pdf
JR13WCC-10(31)
JR13WCC-10(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: JR13WCC-10(31).pdf
JR13WCC-4
JR13WCC-4
Tikiake: JR13WCC-4.pdf
JR13RK-3S
JR13RK-3S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP