IT-P-2P-35H
HiroseHirose
IT-P-2P-35H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IT-P-2P-35H
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CON INTERPOSER 2POS
Ngā Rauemi: 1.IT-P-2P-35H.pdf2.IT-P-2P-35H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IT-P-2P-35H
Tau Wae IT-P-2P-35H Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CON INTERPOSER 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7878 pcs Pepa Raraunga 1.IT-P-2P-35H.pdf2.IT-P-2P-35H.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa IT-P Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.472" (12.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 636-0602-2-00
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Stacking Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 35mm
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.787" (19.99mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Stacking 2 position 0.472" (12.00mm) Whakatauranga onamata 60A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 200.0µin (5.08µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Interposer
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IT-E131B
IT-E131B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: INTERFACE KIT RS232 TO TTL
I roto i te taonga: 1574 pcs
Tikiake:
RFQ
IT-P-2P-25H(11)
IT-P-2P-25H(11)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN INTERPOSER 2POS 25MM
I roto i te taonga: 7045 pcs
Tikiake: IT-P-2P-25H(11).pdf
RFQ
IT-E132
IT-E132
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: KIT USB INTERFACE
Tikiake:
IT-PM-2S-DIR
IT-PM-2S-DIR
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS LATCH MNT SIDE
Tikiake: IT-PM-2S-DIR.pdf
IT-PD-2S-DIR
IT-PD-2S-DIR
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS DETACH SIDE