HS35PB-20(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HS35PB-20(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 20POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: HS35PB-20(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HS35PB-20(71)
Tau Wae HS35PB-20(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 20POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5690 pcs Pepa Raraunga HS35PB-20(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 35 Rauemi Hee Copper Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa HS
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Nickel
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -