HS25PE-10(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HS25PE-10(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HS25PE-10(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: HS25PE-10(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HS25PE-10(71)
Tau Wae HS25PE-10(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5935 pcs Pepa Raraunga HS25PE-10(71).pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Copper Alloy, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa HS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa H122809
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HS25PE-10(71) Kua whakaratohia te Taimana Nui 25
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Nickel
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS CABLE SKT Whakatauranga onamata 4A
I teie nei - Max / Whakapā Push-Pull Whakaaetanga Mea Keyed
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Nickel Momo Hononga Plug, Female Sockets
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HS25R-6(71)
HS25R-6(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 8548 pcs
Tikiake: HS25R-6(71).pdf
RFQ
HS25P-5(71)
HS25P-5(71)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5POS CABLE SKT
I roto i te taonga: 7192 pcs
Tikiake: HS25P-5(71).pdf
RFQ
HS25P-3(71)
HS25P-3(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Tikiake: HS25P-3(71).pdf
HS25P-4(71)
HS25P-4(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS CABLE SKT
Tikiake: HS25P-4(71).pdf
HS25R-10(71)
HS25R-10(71)
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Tikiake: HS25R-10(71).pdf
HS25P-8(71)
HS25P-8(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 8POS CABLE SKT
Tikiake: HS25P-8(71).pdf
HS25R-5(71)
HS25R-5(71)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS PNL MNT PIN
Tikiake: HS25R-5(71).pdf
HS25P-7(71)
HS25P-7(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP
Tikiake:
HS25P-6(71)
HS25P-6(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS CABLE SKT
Tikiake: HS25P-6(71).pdf
HS25R-4(71)
HS25R-4(71)
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
Tikiake:
HS25R-3(71)
HS25R-3(71)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 3POS PNL MNT PIN
Tikiake: HS25R-3(71).pdf
HS25R-2(71)
HS25R-2(71)
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS PNL MNT PIN
Tikiake: HS25R-2(71).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel