HR25-9R-12SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9R-12SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9R-12SC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECPT 12POS FEMALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR25-9R-12SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9R-12SC
Tau Wae HR25-9R-12SC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN RECPT 12POS FEMALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5913 pcs Pepa Raraunga HR25-9R-12SC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Zinc Alloy
Raupapa HR25 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *HR25-9R-12SC
HR523
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 12
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR25-9R-12SC Kua whakaratohia te Taimana Nui 9
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN RECPT 12POS FEMALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Push-Pull