HR212-10LP-5PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR212-10LP-5PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR212-10LP-5PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 5POS RT ANG CRIMP TIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR212-10LP-5PC
Tau Wae HR212-10LP-5PC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 5POS RT ANG CRIMP TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4324 pcs Pepa Raraunga
Wireka Wire ranei Range - AWG 1.0mm Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Zinc Alloy
Raupapa HR212 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *HR212-10LP-5PC
HR212-10LP-5PC-ND
HR458
Q1190567
Tae Mahi -15°C ~ 60°C Tau o nga Tauranga 5
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR212-10LP-5PC Kua whakaratohia te Taimana Nui 10
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Whakaahua nui 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Strain Relief
Whakaahuatanga CONN PLUG 5POS RT ANG CRIMP TIN I teie nei - Max / Whakapā Push-Pull
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu Nickel
Hoahoa Whakapā Polybutylene Terephthalate (PBT) Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HR212-10LP-8P(02)
HR212-10LP-8P(02)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS TIN SOLDER
I roto i te taonga: 5624 pcs
Tikiake:
RFQ
HR212-10LP-8P(71)
HR212-10LP-8P(71)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 9927 pcs
Tikiake: HR212-10LP-8P(71).pdf
RFQ
HR212-10LP-8P(01)
HR212-10LP-8P(01)
Tikiake:
HR212-10LA8PCAC300A(71)
HR212-10LA8PCAC300A(71)
Whakaahuatanga: CONN 8POS CURL CABLE 300MM
Tikiake: HR212-10LA8PCAC300A(71).pdf
HR212-10LP-5PC(71)
HR212-10LP-5PC(71)
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 5POS INLINE RA