HR08D-12WLPB-10SC
HiroseHirose
HR08D-12WLPB-10SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR08D-12WLPB-10SC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Ngā Rauemi: HR08D-12WLPB-10SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR08D-12WLPB-10SC
Tau Wae HR08D-12WLPB-10SC Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 6040 pcs Pepa Raraunga HR08D-12WLPB-10SC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12
Rauemi Hee Zinc Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa HR08D Packaging Tray
Ētahi Ingoa H122359 Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyphenylene Sulfide (PPS) Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Pato Tere Push-Twist
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Zinc Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 0.787" (20.00mm) Momo Hoapā Crimp