HIF3MAW-26PA-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3MAW-26PA-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua PIN HEADER, STRAIGHT, 26 POS
Ngā Rauemi: 1.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3MAW-26PA-2.54DSA
Tau Wae HIF3MAW-26PA-2.54DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga PIN HEADER, STRAIGHT, 26 POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41941 pcs Pepa Raraunga 1.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3MAW Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.657" (16.70mm) Ētahi Ingoa 610-3605-4-00
H125697
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.701" (17.80mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 78.7µin (2.00µm)